


Намет Tramp Colibri 2 (v2) - зелений
Універсальний намет Tramp Colibri 2 (v2) - сподобається всім любителям велосипедних подорожей, піших походів і полювання в літній, осінній та весняний час року. Комфортний сон без комах забезпечить москітна сітка і два вентиляційних клапани.
Матеріали: Тент намету виготовлений з 100% поліестеру з щільністю тканини 75D/190T RipStop. Цей матеріал дуже міцний та зносостійкий, він забезпечить повний захист від опадів на тривалий час. Ще один важливий момент – тканина намету просочена вогнестійкою речовиною, яка запобігає займанню матеріалу, тобто випадкова іскра від багаття не зашкодить наметові. Внутрішній намет виконаний з поліестеру що дихає. Завдяки легкому, добре повітропроникному матеріалу буде не гаряче, а додатково підсилити потік повітря можливо за допомогою наскрізного відкриття 2-х дверей та клапанів на даху.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Китай |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Кемпинговые |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Полусфера |
| Состояние | Новое |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Количество дуг | 2 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 3.2 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 260 см |
| Ширина | 222 см |
| Высота | 102 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/літо/осінь |
- Цена: 2 558 ₴

