



Намет Tramp Scout 3 (v2) - зелений
Tramp Scout 3 v2 - компактний тримісний намет для піших походів або велосипедних подорожей. Намет призначений для експлуатації у весняний, літній і осінній час. Модель відрізняється високою якістю пошиття при відносно не високій ціні.
Що варто особливо відзначити: У відмінності від першої версії намету, Tramp Scout 3 V2 отримала збільшену водостійкість тенту до 6000-мм та дна до 8000-мм. Крім цього, виробник поліпшив якість фурнітури, а це значить збільшив довговічність використання виробу. Дана модель володіє двома місткими тамбурами по 70 см, в які поміститься більшість спорядження. З приємних дрібниць зручні, місткі внутрішні кишені, підвісна полиця під стелею і кріплення для ліхтарика. Зручні D-подібні входи, двостороння блискавка дозволяє відкрити намет однією рукою. Два вентиляційних клапани та сітловідбиваючі відтяжки на елементах вентиляції. Проклеєні шви.
Матеріали: Тент намету виготовлений з 100% поліестеру з щільністю тканини 75D/190T RipStop. Цей матеріал дуже міцний та зносостійкий, він забезпечить повний захист від опадів на тривалий час. Ще один важливий момент – тканина намету просочена вогнестійкою речовиною, яка запобігає займанню матеріалу, тобто випадкова іскра від багаття не зашкодить наметові. Внутрішній намет виконаний з поліестеру що дихає. Завдяки легкому, добре повітропроникному матеріалу буде не гаряче, а додатково підсилити потік повітря можливо за допомогою наскрізного відкриття 2-х дверей та клапанів на даху
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Китай |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Полусфера |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 6000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Количество дуг | 2 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 3.4 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 220 см |
| Ширина | 320 см |
| Высота | 120 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Высота в упаковке | 20 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Універсальна серія |
| Сезон | Весна/літо/осінь |
- Цена: 2 888 ₴

